Elektroinstalace - elektromontáže Klápa - Benešov, Vlašim, Domašín

Silnoproudá a slaboproudá elektroinstalace pro průmysl, byty, domy atd.

Zemní a výkopové práce, venkovní kabelové rozvody

Rozvody veřejného osvětlení, elektromontáže pro průmysl a bytový sektor

Elektrické přípojky pro bytové a průmyslové objekty, elektrické vytápění

Hromosvody, ochrana okapů a potrubí proti zamrzání

Slaboproudé systémy

Opravy a údržba elektroinstalací, revize elektro a hromosvodů

Vítejte. Podrobnou nabídku našich služeb naleznete v hlavním menu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.


OCHRANA OKAPŮ A SVODŮ

Ochranu okapů, proti poškození ledem a sněhem provádíme pro naše zákazníky ve Vlašimi, Benešově a okolí. Tato ochrana okapů zabrání poškození okapů a svodů zamrzajícím ledem, zprohýbání okapů tíhou sněhu a zabrání úrazům způsobeným padajícím sněhem a ledem. K ochraně okapů používáme odporové topné kabely a vhodnou regulaci, nebo samoregulační kabely, které topí podle venkovní teploty. K regulaci je možno použít jednoduchý termostat, který spíná v určitém intervalu teplot např. +3 až -5 st. Zde je nevýhoda, že systém topí i v případě kdy nepadá sníh nebo neprší.


U rozsáhlejších systémů je nejlépe použít teplotní a vlhkostní čidlo a systém pracuje jen tehdy, když je zvolená teplota a je v okapu vlhkost - tj. padá sníh nebo prší. Systém na ochranu okapů, se vždy používá i ve svodech od okapů, aby se zabránilo jejich zamrzání.Pro podrobnější informace a zjištění kalkulace atd. ochrany okapů a svodů nás neváhejte kontaktovat.


Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.


Ukázky našich prací z fotogalerie

Elektroinstalace Benešov, Vlašim, Domašín - 2004 - 2023 © Klapa-Elektro.cz  -  Mapa webu  -  Nahoru