Elektroinstalace - elektromontáže Klápa - Benešov, Vlašim, Domašín

Silnoproudá a slaboproudá elektroinstalace pro průmysl, byty, domy atd.

Zemní a výkopové práce, venkovní kabelové rozvody

Rozvody veřejného osvětlení, elektromontáže pro průmysl a bytový sektor

Elektrické přípojky pro bytové a průmyslové objekty, elektrické vytápění

Hromosvody, ochrana okapů a potrubí proti zamrzání

Slaboproudé systémy

Opravy a údržba elektroinstalací, revize elektro a hromosvodů

Vítejte. Podrobnou nabídku našich služeb naleznete v hlavním menu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.


MONTÁŽE - INSTALACE HROMOSVODŮ

Hromosvod, lépe nazývaný bleskosvod slouží k ochraně osob a majetku před bleskem a atmosférickým přepětím. Základem je jímací soustava na chráněném objektu, která přechází na uzemňovací část. Uzemnění je nejlépe zhotovit již při provádění výkopů pro základy a zhotovit základový zemnič v betonu. U stávajících objektů se při montáži hromosvodů pro uzemnění používají zemnící tyče, případně zemnící pásek založený ve výkopu okolo objektu.


Materiál na hromosvod se volí podle materiálu na střeše objektu a nejběžněji se používá slitina hliníku a manganu AlMgSi, kde odpadá nutnost jakýkoliv nátěrů a údržby, v případě měděného oplechování je nejlépe použít měděných prvků.


Součástí celkové ochrany před bleskem by měla být také vnitřní ochrana elektroinstalace, tj. osazení přepěťových ochran do rozvaděče a zásuvek. Montáže - instalace hromosvodů provádíme jak v místě našeho sídla Vlašim, tak v okolí města Benešov a blízkém okolí.


Pro podrobnější informace a zjištění kalkulace atd. hromosvodů a montáží - instalací hromosvodů nás neváhejte kontaktovat.


Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.


Ukázky našich prací z fotogalerie

Elektroinstalace Benešov, Vlašim, Domašín - 2004 - 2023 © Klapa-Elektro.cz  -  Mapa webu  -  Nahoru